Dua Lipa nuse shembullore!

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa i ka kaluar Krishtlindjet larg familjes së saj.

Dua ka bërë me dije se ka festuar së bashku me familjen e partnerit, Anëar Hadid. Ajo ka publikuar në Instagram, disa fotografi të veçanta nga festimet me familjen Hadid, por ajo që ka tërhequr vëmendjen është fotoja në të cilën ka pozuar së bashku me kunatat, Gigi dhe Bella dhe me vjehrrën e saj, Yolanda Hadid.

Nga fotografia të gjitha ato duken shumë të afërta me njëra-tjetrën dhe kanë vërtetuar edhe njëherë se kanë një raport perfekt së bashku./syri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *