Melinda provokon në Instagram me fotot e reja

Melinda Ademi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale.

Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa pamje nga fotosesioni i ri ku shihet e veshur me rroba të ngushta të cilat i thekjsojnë linjat trupore./periskopi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *