15 vjeçarja rumune mahnit dhe ngre ne kembe jurinë duke kënduar në shqip këngën e Rona Nishliut

Konkurrentja 15-vjeçare në “X Factor Romania”, Doinita Lonita, ka mahnitur jurinë me interpretimin e këngës “Suus” të Rona Nishliut.

Ndonëse kanë kaluar 6-vite nga paraqitja e Rona Nishliut në Eurovision, performanca e saj duket se nuk harrohet.

Konkurentja e ka këndyar në shqip mjaft mirë këngën e Ronës dhe kjo ka habitur jurinë.

Për më tepër ndiqni videon!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *