Incidenti në emision, Kejvina Kthellës i hapet bluza dhe i del gjoksi në studio (FOTO)

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Kejvina ka qenë e ftuar në emisnionin ‘Binjakër show’, ku ka pasur edhe një incidet.

Kthella u fut në një vaskë të mbushur me akull bashkë me Romeo Veshajn, por në një moment kur po hapnin shampanjën, modeles i është hapur bluza dhe i doli gjithë gjoksi.

Ajo u përpoq ta mbante me duar, dhe kërkoi ndihmë nga Romeo për ta mbërthyer.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *