Këngëtarja shqiptare e njohur në gjithë botën bën mirë: Kush ka fatuara pa paguar do ua paguaj unë të gjitha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar njerëzit në nevojë këtë fundvit.

Këngëtarja ka ofruar të paguajë faturat e fansave të saj.

“Dua të paguaj disa nga faturat tuaja për Krishtlindje. Vendosni emrin tuaj dhe vlerën e faturës këtu. Unë do t’ju kontaktoj dhe ju do më tregoni faturën”, shkruan Bebe në një postim në Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *