Megi Pojani dhe Getinjo improvizuan një flirtim: Bukuroshja vallëzonte me lëvizje tërheqëse, reperi e përcillte nga tavolina

Reperi nga Kosova, Getinjo, ka qenë njëri nga protagonistët në emisionin televiziv, ‘Shiko kush Luan’.

Krahas tij dhe mysafirëve të tjerë, ishte e pranishme edhe bukuroshja Megi Pojani, e cila u kujdes të tërhiqte vëmendje me lëvizjet e saj.

Duke qenë pjesë e skuadrave kundërshtare, nga dyshja u kërkua që të improvizonin një flirtim sikur të ishin në një klub nate.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *