Sulmuesi shqiptar i “vë flakën” Krishtlindjeve, i feston me super modelen kroate (FOTO)

Lirim Kastrati ka kohë që është përfolur për një lidhje dashurie me një femër misterioze.

Së fundmi, sulmuesi i Kosovës ka uruar për festën e Krishtlindjeve së bashku me të dashurën e tij.

Me të dashurën e tij, futbollisti i Dinamo Zagrebit ka publikuar fotografi në rrjetin social “Instagram”.

Por kush është ajo? Është Angie, siç i shkruan në “Instagram”-in e saj, modele kroate dhe ka mijëra ndjekës.

Vazhdimisht, ajo publikon fotografi të “nxehta”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *