PAMJE SHOKUESE! Makina merr flakë në ecje në mes të Tiranës

Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër pranë qendrës në Tiranë. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Dyshohet se shkak mund të jenë problemet teknike.

Burimet për Alpenews.al bëjnë me dije se policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rastit. Siç duket edhe nga pamjet e mberritura në redaksi ka krijuar jo pak habi dhe nga qytetarët.

Alpenews.al ju sjell pamjet ekskluzive nga vendgjarja./aplenews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *