Adea nuk mund ti mbuloj të pasmet gjigante në fustan të shkurtë

Ka vendosur të rikthehet fuqishëm në skenën muzikore.

Ajo është bërë pjesë e shumë programeve festive, duke rikthyer simpatinë e shumë fansave.

Ajo ka arritur të shndërrohet në super femër, duke mahnitur të gjithë me bukurinë dhe linjat trupore që i posedon.

Sot ndau një imazh bombastik, gjatë xhirimeve në televizion.

E veshur me një fustan të shkurtë, asaj menxi ia mbulon të pasmet gjigante.

Me flokë të rregulluar bukur, ajo po duket mahnitëse si gjithmonë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *