Luana i bën 2 milionë ndjekës, e feston me tortë

Luana Vjollca i ka bërë 2 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe për këtë sukses, ajo e festoi me plotë ëmbëlsira në tryezë.

Si dhuratë për ata që e mbështesin, Luana ka bërë një ‘giveaway’ ku do t’i zgjedh 3 ndjekës për t’i festuar me ta ditëlindjet e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *