Në këtë fustan të ngushtë Demit i theksohen pjesët e trupit

Demi Rose solli pamje nga Ibiza por vëmendejen e mori gjoksi i saj.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

Së fundmi ajo erdhi me disa fotografi ku shihej e veshur me një fustan ngjyrë bezhë i cili ishte mjaft transparent dhe po i zbulonte gjoksin shumë asaj./kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *