Të gjitha vajzat do i lakmojnë këto komplete të kuqe të Egzonës

Egzona Muqiqi është shfaqur unike në setin fotografik të fundvitit.

Ajo dhe Albatriti kanë sjellë foto të bukura familjare bashkë me tre fëmijët e tyre.

E meqë Egzona njihet për stilin e veccantë të veshjes, padyshim që edhe në këto imazhe ajo u shfaqë veshur elegante.

Sigurisht këto komplete të kuqe e kaq të bukura secila femër do i dontë ti kishte në dollapin e saj.

Pse jo?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *