E veshur e tëra me lëkurë, Loredana po duket më bukur se asnjëherë më parë

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me lëkurë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *