FOTO/ ‘Raketa’ ruse nxjerr në shesh gjoksin bombastik, bukuroshja tërbon rrjetin

Bukuroshja ruse, Anastasiya Kvitko ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ndonëse nuk u vesh me rroba plazhi siç bën zakonisht, këtë vëmendje ajo e mori përmes fustanit të bardhë dhe dekoltesë e cila i vendos në pah gjoksin bombastik.

Ngushtësia e fustanit i tregon linjat seksi të modeles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *