‘Kartolina provokuese’/ Enca shfaqet superseksi në foto duke lëpirë…

Enca Haxhia duket shumë provokuese e veshur me të kuqe dhe tepër ekstravagante.

Këngëtarja seksi është një prej artisteve më të komentuara në estradën shqiptare. Në prag të festave, ajo realizoi disa fotografi të reja, të cilat i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Enca si zakonisht, edhe këtë herë ajo vuri në pah gjoksin, teksa pozoi e veshur me një bodysuit të kuq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *