“Vendi më i çuditshëm ku kam bërë seks është …”- Getinjo habit me përgjigjen dhe tregon a është në një lidhje pas videos me zeshkanen

Getinjo prej disa kohësh është përfolur për jetën e tij private, pasi flirtoi në publik me dy vajzat e njohura të ekranit, Kejvina Kthellën dhe Vildane Zenelin.

Ndërsa kohët e fundit ai publikoi një video me një modele zeshkane shumë seksi me mbishkrimin: “Zemra jem”.

Postimi me vajzën kosovare të identifikuar si Rina, nxiti dyshimet se ajo ishte vajza që i kishte rrëmbyer zemrën reperit.

Megjithatë në një intervistë për “AfterParty”, ai u shpreh se aktualisht nuk është në një lidhje por single, duke hedhur poshtë thashethemet.

Teksa u pyet se do zgjidhte më mirë një partnere të re apo do rikthehej tek ish-i, Getinjo tha se do preferonte të krijonte një lidhje të re.

Ndërsa habiti me përgjigjen, kur u pyet se kush ishte vendi më i çuditshëm ku kishte kryer marrëdhënie seksuale.

Pjesë nga intervista:

Repere më e mirë Tayna apo Loredana?

Getinjo: Nuk mund ti ndaj

Në lidhje apo single?

Getinjo: Single

Më mirë një partnere e re apo rikthim tek ish e dashura

Getinjo: E dashur e re

Ke tradhtuar apo të kanë tradhtuar

Getinjo: Varet në cfarë aspeketi po thua ‘tradhti’, shoqërinë kurrë, femrat po

Dushin vetëm apo me partneren

Getinjo: Herë-herë, herë vetëm, herë me partneren

Seks i shpejtë apo dashuri me përqafime.

Getinjo: Të dyja, së bashku

Plotëso fjalinë: Getinjon do e shihni si baba …

Getinjo: Atëherë kur të vijë momenti

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë seks …

Getinjo: Kam shumë vende, për mua nuk është e çuditshme gjithçka, vendi i çuditshëm ka qenë tek varret,

Nëse fiksimi po më sheh tani i them …

Getinjo: Fiksimi nuk më sheh, por vjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *