Robert Berisha e thotë troç se a e ka pasur ai gruan më të bukur apo Patrisi

Mbrëmjen e djeshme, vëllezërit Berisha, Roberti dhe Patrisi ishin të ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Abc News.

Ata tregua shumë detaje që nuk i dinim për ta.

Vëllezërit u pyetën nga moderatorja Jonida Shehu se “kush e ka pasur gruan më të bukur?”. Roberti tha se Nora dhe Tuna janë të dyja të bukura, por sipas tij Nora është më shumë.

“Të dyja kanë qenë të bukura dhe akoma janë të bukura, por unë mendoj që e kam pasur më të bukur. Kemi pas fat në bukuri”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *