Day: January 3, 2021

LAJME

Bluza e ‘grisur’ ia qiti në pah gjoksin çokollatë Morenës

Modelja bukuroshe Morena Taraku, njihet edhe për format e saj superseksi. Ajo bënë një jetë luksi dhe vazhdimisht e tregon atë nëpërmes fotografive të shumta që sjellë në llogarinë e saj në instagram, shkruan infokosova. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, me një bluzë e hapur te gjoksi, ku vë në pah ngjyrën e […]

Read More
LAJME

Veshja e ngushtë ia vizatonë trupin Bora Zemanit

Prezantuesja aktuale e “Për’puthën”, Bora Zemani, është njëra ndër prezantueset më “IN” të momentit. Më një zgjuarsi të pa parë dhe trup në formë superseksi, Bora fitoj vëmendje dhe fansa përtej kufijve të Shqipërisë, shkruan infokosova. Në llogarinë e saj në instagram, Bora ka publikuar disa fotografi. E veshur me pantallona të ngushtë dhe një […]

Read More
LAJME

Njihuni me 23 vjeçaren tërheqëse që do t’i bashkohet “Përputhen”

Lediana është vajza e re që do i bashkohet Përputhen. Ajo është 23-vjeçe dhe punon si ndihmës stomatologe. Lediana tha se ajo ka disa pëlqime, pasi dhe më herët ia kishte bërë të ditur produksionit, mes tyre dhe Atdheu por duke parë atë se çfarë ndodhi me Anën e parë, ‘hoqi dorë”. Ndërsa pëlqimi tjetër […]

Read More
LAJME

Flet 70-vjeçarja që u rrah brutalisht nga hajnat dhe iu vodhën 55 mijë euro: Paratë i kam ruajtur me ble banesë

Remzie Mani është rrahur dhe është lidhur mbrëmë në shtëpinë e saj në Gjurgjedell të Kaçanikut, nga tre persona të panjohur, derisa nën kërcënimin e armës ia kanë vjedhur 55 mijë euro dhe telefonin. Në një rrëfim për T7, 70-vjeçarja deklaron se paratë i ka ruajtur për ta blerë një banesë, ndërsa dhimbjet nga rrahja […]

Read More
LAJME

Familja vodhi ushqime në dyqan për të ushqyer fëmijët/ Pasi u thirr për t’i arrestuar, polici bën gjestin fisnik!

Një oficer policie amerikan i cili u thirr për të arrestuar një familje të dyshuar për vjedhje në një dyqan, ka befasuar me gjestin e tij pasi mësoi se si qëndronte e vërteta. Sipas një deklarate të policisë, Matt Lima u thirr në një dyqan ushqimesh në Somerset, Massachusetts, muajin e kaluar. Dy gra u […]

Read More
LAJME

Tayna pa iu trembur syri, ia thot këto dy fjalë Luana Vjollcës!

Tayna ishte e ftuar mbrëmjen e parë të vitit në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën në mbrëmjen e parë të vitit 2021. Pas sfidave dhe pyetjeve të vështira, Tayna nuk mund të ikte nga skena e “Shiko Kush LUAN” pa rrëmbyer trofeun e emisionit. Para se te largohej Tayna kishte dy […]

Read More
LAJME

Milaim Zeka zbulon një sekret të Mihrije Brahës dhe Naim Abazit. Ja si reagojnë ata! (VIDEO)

Milaim Zeka e shumë fytyra publike ishin te pranishëm në natën festive të emisionit ‘Kojshia Show’. Bashkë me moderatorin Sadri Imeri, Milaim Zeka herë pas here ‘thumbonin’ këngëtaret me shaka, shkruan infokosova. Në një moment Zeka tregoj një detaj interesant, të Naim Abazit e Mihrije Brahes, se çfarë ju kishte ndodhur bashkë me djalin e […]

Read More
LAJME

Më këtë foto Kallashi do t’iu lë pa gjumë sonte

Valltarja e njohur Kallashi, shpesh herë është në qendër të lajmeve rozë. Format bombastike truporë e bënë atë të duket e veçantë dhe e ‘zjarrtë’, shkruan infokosova. Në fotografinë e fundit në llogarinë e saj në insagram, Kallashi shihet e veshur pa sytjena, ku vë në pah gjoksin e saj të formësuar. Eh Kallashi, prandaj […]

Read More
LAJME

Furgoni me pasagjerë përplaset me një makinë/ Bilanci i aksidentit në Elbasan, 7 të plagosur

Bilanci i aksidenteve për sot vazhdon të rëndohet. Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Bradashesh, ku automjet tip “Volkswagen”, është përplasur me një minibuz pasagjerësh. Si pasojë e përplasjes janë 7 persona të plagosur, ku 5 prej tyre janë pasagjerë të minibuzit të cilët janë transportuar në spital të Elbasanit, si […]

Read More
LAJME

E dhimbshme! Ndërron jetë 19 vjeçarja nga Kosova Nazlije Sherifi, edhe pse emigranti i fali veshkën

Nuk ia doli dot. Fati u tregua i pamëshirshëm me vajzën 19-vjeçare, nga Kosova. Me qindra qytetarë mblodhën paratë që i nevojiteshin për të bërë transplantin e veshkës, pas sëmundjes së rëndë që e kishte prekur, ndërsa një emigrant i prekur nga historia e saj, kishe ardhur apostafat nga jashtë dhe vendosi t’i falte njërën […]

Read More