Deputetja e LDK-së e quan ‘ahmak’ Albin Kurtin

Melihate Tërmkolli në Ballë për Ballë të Klan Kosovës e ka quajtur deputetin Albin Kurti “ahmak”. Kjo për shkak të deklaratës së Kurtit se situata në Ballkan mund të tensionohet duke çuar kështu në konflikte të reja, njofton Klan Kosova.

“Njerëzit e tillë janë të rr.ezikshëm për shtetin. Kam frikë se disa veprime të Vetëvendosjes po shkojnë në favor të Serbisë dhe interesave të Rusis”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *