Do të kthehem në politikë, s’mund ta lë Kosovë në duart e mashtruesit

Analisti politik e ish-deputeti, Milaim Zeka ka paralajmeruar se do te rikthehet perseri ne politike.

Sipas tij me shkuarjen e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit ne Hage, Kosova nuk eshte e sigurt ne duart e Albin Kurtit.
“Po, do te kthehem ne politike. Nuk mund ta le Kosoven ne duart e serbit, Albin Kurti. Ai eshte nje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *