Më këtë foto Kallashi do t’iu lë pa gjumë sonte

Valltarja e njohur Kallashi, shpesh herë është në qendër të lajmeve rozë.

Format bombastike truporë e bënë atë të duket e veçantë dhe e ‘zjarrtë’, shkruan infokosova.

Në fotografinë e fundit në llogarinë e saj në insagram, Kallashi shihet e veshur pa sytjena, ku vë në pah gjoksin e saj të formësuar.

Eh Kallashi, prandaj duket gjithmonë perfekt./infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *