Milaim Zeka zbulon një sekret të Mihrije Brahës dhe Naim Abazit. Ja si reagojnë ata! (VIDEO)

Milaim Zeka e shumë fytyra publike ishin te pranishëm në natën festive të emisionit ‘Kojshia Show’.

Bashkë me moderatorin Sadri Imeri, Milaim Zeka herë pas here ‘thumbonin’ këngëtaret me shaka, shkruan infokosova.

Në një moment Zeka tregoj një detaj interesant, të Naim Abazit e Mihrije Brahes, se çfarë ju kishte ndodhur bashkë me djalin e tyre!

Për të pare këtë moment ndiqeni emisionin nga minuta 35./infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *