Pas festës, Georgina publikon pamje të nxehtë nga palestra

Georgina Rodriguez përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se e nisi palestrën menjëherë pas festave.

Ajo publikoi një video duke ushtruar, teksa shihet e veshur me veshje sportive që ia theksonte fizikun asaj.

Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo la të kuptohet se filloi punën për të hequr kilet e fituara gjatë festave.

Ndryshe, Georgina e priti Vitin e Ri pranë Cristiano Rolaldos dhe fëmijëve të tyre, teksa kanë ndarë fotografi të shumta nga shtëpia luksoze e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *