Tayna pa iu trembur syri, ia thot këto dy fjalë Luana Vjollcës!

Tayna ishte e ftuar mbrëmjen e parë të vitit në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën në mbrëmjen e parë të vitit 2021.

Pas sfidave dhe pyetjeve të vështira, Tayna nuk mund të ikte nga skena e “Shiko Kush LUAN” pa rrëmbyer trofeun e emisionit.

Para se te largohej Tayna kishte dy fjalë për autoren e spektaklit:

“Më pëlqejnë shumë femrat si ti, që janë të pavarura, punëtore dhe ambicioze dhe je për t’u marrë shembull!

Edhe si prezantuese je baba!!!”, – përfundoi reperja me fjalët për Luana Vjollcën./Blic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *