Veshja e ngushtë ia vizatonë trupin Bora Zemanit

Prezantuesja aktuale e “Për’puthën”, Bora Zemani, është njëra ndër prezantueset më “IN” të momentit.

Më një zgjuarsi të pa parë dhe trup në formë superseksi, Bora fitoj vëmendje dhe fansa përtej kufijve të Shqipërisë, shkruan infokosova.

Në llogarinë e saj në instagram, Bora ka publikuar disa fotografi.

E veshur me pantallona të ngushtë dhe një bluzë të shkurtë Bora nuk dukej si ‘bora’ e ftohet por, e ‘nxehtë’./infokosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *