Ana Kabashi shfaqet joshëse dhe festive

Ana Kabashi arrin të tërheqë vëmendje sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale falë dukjes së saj.

Këngëtarja njihet për linjat e admiruara trupore, ashtu që edhe në pozat e reja ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Bukuroshja është shfaqur me një kostum në formë minifundi dhe pjesë të sipërme të shkurtër që ekspozon pjesën e barkut dhe duket për mrekulli.

Ndryshe, në një intervistë për Telegrafi, Ana ka folur për planet e saja për vitin 2021.

“Fillimisht që të largohet virusi COVID-19, kam shumë plane, po mendoj të bëjë diçka për Shën Valentin, të bëjë këngë të tjera duete, të gjitha këto janë planet por që së pari dua të jem shëndetshëm, nuk po dua asgjë tjetër dhe shpresoj që të gjithë njerëzit të jenë mirë se definitivisht i ka prekur shumë keq”.

“Kështu që plane ka shumë, por kjo kohë na ka lënë të mendojmë edhe për të nesërmen se mos do të ndodhë diçka”, është shprehur ajo. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *