“Me xhup mbi 3 mijë $ në Vlorë”, Paloka denoncon dhe ironizon Ramën

Nënkryetari demokrat, Edi Paloka ka publikuar një foto nga vizita e kryeministrit Edi Rama në Vlorë, ku thekson se ai mban veshur një xhup me vlerë mbi 3 mijë dollarë.

“Shqiptarët Vitin e ri në çadër, Rama me xhup 3.175 dollarë”, shkruan Paloka.

Teksa ironizon kryeministrin, Paloka shton: “Falënderoj Yamamoton po sidomos familjen për sakrificat që u detyruan të bëjnë për të më ofruar këtë dhuratë modeste në këtë vit të vështirë…”. /e.a/noa.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *