Arrestohet një person në Drenas, për organizim të lojërave të fatit

Një person është arrestuar në Drenas, pasi që që dyshohet se i njëjti ka organizuar lojëra të fatit.

Policia në lokalin e tij ka gjetur aparate të lojërave të fatit, pesë televizor për lojëra dhe një kompjuter të cilat janë sekuestruar nga njësia e Doganave të Kosovës.

Me aktvendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *