Edi Rama tregon ambientet ku do të kryhet vaksinimi kundër koronavirusit

Rama tregon ambientet ku do të kryhet vaksinimi kundër COVID-19.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, këtë mëngjes ka publikuar pamjet e ambienteve ku do të kryhet vaksinimi kundër COVID-19 në Air Albania Stadium.

Rama këto ambiente i ka quajtur si “salla e buzëqeshjes”, njofton Klan Kosova.

“MIRËMËNGJES nga qendra e parë e fushatës #shqipëriabuzëqesh, aty ku nis së shpejti vaksinimi anti-Covid19 dhe rinis një Shqipëri me më shumë besim tek e ardhmja e tek fuqia e saj për t’u përballur e për të fituar çdo sfidë”, ka shkruar Rama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *