Humbi ndeshjen në video-lojë, çmendet 31-vjeçari, godet kushuririn dhe hidhet nga ballkoni

Pasi humbi një ndeshje në një video-lojë, playstation, një 31-vjeçar nga provinca gjermane e Nordrhein-Westfalen u hodh nga ballkoni i katit të parë të një shtëpie në Willebadessen.

Nga dëshmitë e të afërmve, një kushëri erdhi për të vizituar të riun dhe pasi ata pinë diçka, ata luajtën futboll përmes një video-loje.

Pasi humbi lojën, ai u tërbua dhe një kushëri u përpoq ta qetësonte.

Ndërsa po qetësohej, ai goditi kushëririn e tij dhe më pas u hodh nga ballkoni.

I shqetësuar për jetën e nikoqirit të tij, kushëriri shpejt doli me vrap nga shtëpia.

Ambulanca, e cila u thirr nga banorët, trajtoi dëmtimet e të riut që u hodh nga ballkoni.

Ndërkohë policia hoqi dorë nga ngritja e akuzave penale kundër dy personave./syri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *