Kur botoksi të shkatërron fytyrën, shikoni si e ka pësuar artisti i njohur

Disa i tremben viteve dhe plakjes, dhe për këtë përpiqen që të bëjnë diçka.

Zakonisht personat e famshëm duket se e kanë këtë problem.

Por ndonjëherë, përpjekjet për të shmangur rrudhat në fytyrë e përkeqësojnë edhe më keq situatën

Kështu ka ndodhur edhe me këngëtarin e famshëm, The Weeknd, i cili i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

Botoksi e ka transformuar, dhe për këtë është dashur që të bëjë një ndërhyrje kirurgjikale. /noa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *