LAJMI I FUNDIT – VV dhe PDK ne koalicion pritet bashkpunim ja detajet?

Lëvizja Vetëvendosje dhe Partia Demokratike e Kosovës janë për herë të parë dyjat së bashku në opozitë.

Anëtarja e kryesisë së Vetëvendosje,s Albulena Haxhiu, tha se PDK-ja duhet të reformohet për të arritur që të ketë bashkëpunim me ta./gjitchkafres

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *