Gjithçka e kryer, Mesut Ozil futbollisti më i ri i Fenerbahces

Gjithçka e kryer, Mesut Ozil futbollisti më i ri i Fenerbahces
1 orë më parë
nga:Mergim Rreci

Mesut Ozil i tha lamtumirë shokëve të tij të ekipit të Arsenalit dhe stafit të klubit sot dhe po udhëton për në Turqi përpara një kontrolli mjekësor në Fenerbahce.Ozil pritet të bashkohet me Fenerbahce si një agjent i lirë, përcjell GazetaBlic.
Tashmë kjo gjë është punë e kryer dhe madje vetë futbollisti e ka dëshmuar këtë me një postim me ngjyrat e Fenerbahces para disa minutave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *