Day: January 20, 2021

LAJME Shqipëri TË FUNDIT

Ja çfarë thotë shqiptari që u bë femër…

Transgjinorja Amber ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Amber prej 15 vitesh grimon personazhe të njohur të showbiz-it shqiptar. Gjatë intervistës ajo ka treguar se si vendosi të ndryshojë gjini nga mashkull në femër dhe nëse e ka mbështetur familja në këtë rrugëtim. Amber tregon se e ëma e kishte kuptuar […]

Read More