Arta Nitja shfaqet joshëse, thekson linjat trupore në veshjen unike

Arta Nitja shfaqet përherë e veçantë dhe me shumë stil.

Edhe në fotografitë e reja që ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 300 mijë ndjekës, bukuroshja dukej mahnitëse.

Në një kostum me prerje të veçantë që e kombinoi me taka të larta, kapele dhe çantë me po të njëjtën ngjyrë, Arta nxiti fansat të cilët ishin të shpejt me komplimentet në hapësirën e komenteve.

Foto: Arta Nitaj/Instagram
Modelja e njohur që gjithmonë tërheqë vëmendje me postimet që bën, dukej tejet tërheqëse dhe më në formë se asnjëherë më parë, me dekoltenë hapur dhe theksimin e linjave të formësuara.

Foto: Arta Nitaj/Instagram
Ndryshe, rikujtojmë që Arta përveç fotosesioneve të ndryshme, më herë e ka provuar vetën edhe si aktore në serialin vendor “O sa mirë”, por edhe si moderatore.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ndërsa, Nitaj ende nuk ka treguar nëse planifikon të rikthehet në ekran me ndonjë projekt të ri televiziv. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *