FUN

FUN SHËNDETI TË FUNDIT

Horoskopi 16 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot ndjeni presion, por nuk duhet t’i nënshtroheni ankthit dhe panikut. Ka shumë çështje që shfaqen dhe kërkojnë zgjidhje nga ju. Shmangni çdo vendim të nxituar, sepse rrezikoni të prishni gjërat që me aq mundim I keni sjellë në vijë . Në jetën tuaj romantike, lini streset dhe tensionet mënjanë për të mos t’i […]

Read More
FUN SHOWBIZ TË FUNDIT

Luana Vjollca plot sharmë dhe elegancë nga pushimet

Luana Vjollca vjen me fotografi të reja nga pushime Luana Vjollca po vazhdon t’i shijojë pushimet në Mykonos të Greqisë. Moderatorja e njohur ka sjellë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale, ku nuk ka lënë anash theksimin e linjave. Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, Luana ka pozuar në disa imazhe e që në […]

Read More
FUN SHOWBIZ TË FUNDIT

Bëjnë namin në rrjet, kush nga vajzat e reja të “Përputhen” është e preferuara e publikut (FOTO LAJM)

Edicioni i 3 i “Përputhen” ka vetëm një javë që ka nisur, por konkurrentët tashmë janë bërë të fashmën, e sidomos në Instagram që dinë ta shfrytëzojnë më mirë se vetë personazhet e njohur të ekranit. E për më tepër vajzat që janë vetëm 5, e kanë vëmendjen jo vetëm të djemve që i janë […]

Read More
FUN SHOWBIZ TË FUNDIT

Prisni surpriza, këto janë shenjat më me fat të javës

Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për ju. Duket se fati po ju sprovonte me qëllim, për të njohur karakterin dhe forcën tuaj. Zemra juaj mund të ketë përjetuar dhimbje, por mos e humbisni shpresën pasi kjo fazë nuk do të zgjasë përgjithmonë. Fati do të jetë në rrugën tuaj dhe do […]

Read More
FUN SHËNDETI TË FUNDIT

Kemi gabuar gjithmonë! Banania nuk duhet të hahet në mëngjes dhe kjo është arsyeja pse

Mëngjesi është një nga vaktet kryesore dhe më të rëndësishme të ditës prandaj duhet t’i kushtoni rëndësi të madhe se çfarë përgatitni për të ngrënë. Ekzistojnë disa ushqime, që s’janë aspak të mira për t’u ngrënë në mëngjes, njofton nzoom.biz. Një nga këto ushqime është pikërisht banania. Shumë njerëz, pretendojnë se ato janë gjëja e […]

Read More
FUN SHËNDETI TË FUNDIT

Pse duhet të konsumojmë çdo ditë fruta të thata?

Frutat e thata janë një opsion i shëndetshëm që nuk duhet të mungojë në dietën tuaj. Edhe pse nuk përmbajnë ujë, frutat e thata garantojnë sasi të larta mineralesh dhe proteinash, të domosdoshme për ta nisur ditën plot energji. Këto super ushqime gjithashtu janë ideale për të luftuar kapsllëkun dhe për të forcuar kockat tona […]

Read More
FUN TË FUNDIT

Horoskopi 13 Shtator, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot dita është ideale për të planifikuar udhëtimin, të cilin keni kaq shumë kohë që e prisni. Hëna dhe yjet ju sjellin energji pozitive në sektorin e dashurisë. Demi Familja ka nevojë për ju. Kushtojini më shumë kohë njerëzve të afërm, dëgjojini këshillat e tyre. Hëna dhe yjet sjellin energji pozitive në sektorin financiar. […]

Read More
FUN SHOWBIZ TË FUNDIT

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 13 shtator 2021

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Read More
BOTË FUN TË FUNDIT

Një mace bie nga ballkoni i stadiumit, tifozët e shpëtojnë për mrekulli (VIDEO)

Një mace gjatë një ndeshje futbolli në Miami ka shpëtar për mrekulli nga tifozët. Macja më pas ra poshtë teksa ishte publiku që i shpërtoi jetën për fat të mirë. /albeu.com/

Read More
FUN Kosovë SHOWBIZ TË FUNDIT

SA ROMANTIK ËSHTË RAMUSH HARADINAJ NA TREGON ANITA MUÇAJ

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita Muçaj, jashtë politikës mund të thuhet se janë një nga çiftet më të diskutuara në rrjete sociale. Kjo edhe për faktin se Anita nxjerr tek ai anën romantike të një burri ushtarak e shtetas. Shpesh herë ai i dhuron lule e ajo edhe puthje në […]

Read More