SHOWBIZ

BOTË SHOWBIZ TË FUNDIT

Infermieri I Propozon Partneres Martesë Në Një Mënyrë Të Pazakontë

ashuria në kohë të COVID-it! Një infermier nga Torre Santa Susanna (Brindisi) shkroi propozimin për martesë për të dashurën e tij në kostumin anti-Covid që mban çdo ditë për punë. Infermieri 32-vjeçar punon në departamentin e Pneumologjisë të spitalit Ostuni (Brindisi). “Carmelì, do të martohesh me mua? Po, jo,” shkroi ai në pjesën e pasme […]

Read More
FUN Kosovë SHOWBIZ TË FUNDIT

SA ROMANTIK ËSHTË RAMUSH HARADINAJ NA TREGON ANITA MUÇAJ

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita Muçaj, jashtë politikës mund të thuhet se janë një nga çiftet më të diskutuara në rrjete sociale. Kjo edhe për faktin se Anita nxjerr tek ai anën romantike të një burri ushtarak e shtetas. Shpesh herë ai i dhuron lule e ajo edhe puthje në […]

Read More
Kosovë LAJME SHOWBIZ TË FUNDIT

Avdullah Hoti hap llogari në Instagram, Kallashi: Kthema followin mos u bo…

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, sot përmes një postimi në facebook, ka njoftuar se do të jetë aktiv edhe në rrjetin social instagram. Hoti ka hapur llogari zyrtare në instagram, e aty ka pasur një koment insteresant nga një yll i showbizit. Hotit i ka komentuar Donjeta Kosumi – e njohur si Kallashi. Duket se […]

Read More
SHOWBIZ

Loredana nuk i ndal blerjet e shtrenjta

Loredana bleu së fundi një çantë “Prada”. Loredana Zefi njihet për jetën luksoze që bën, ngase fiton shumë nga muzika që prej fillimit të karrierës. Atë e shohim të veshur nga brendet e njohura, ndërsa shifrat e veshjeve e aksesorëve të saj janë goxha të larta. Në fotografinë e fundit, Loredana tregoi se ka blerë […]

Read More
SHOWBIZ

Në momente intime me të dashurin, Dua Lipa kapet “mat” gjatë pushimeve (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, kanë disa ditë që po shijojnë pushimet në Meksikë. “Daily Mail” ka publikuar disa fotografi të çiftit të famshëm, i cili duket mjaft i relaksuar dhe i lumtur. 25-vjeçarja shfaqet me një palë bikini ngjyrë rozë si dhe një palë syze. Për […]

Read More
SHOWBIZ

Kur botoksi të shkatërron fytyrën, shikoni si e ka pësuar artisti i njohur

Disa i tremben viteve dhe plakjes, dhe për këtë përpiqen që të bëjnë diçka. Zakonisht personat e famshëm duket se e kanë këtë problem. Por ndonjëherë, përpjekjet për të shmangur rrudhat në fytyrë e përkeqësojnë edhe më keq situatën Kështu ka ndodhur edhe me këngëtarin e famshëm, The Weeknd, i cili i ka lënë të […]

Read More
SHOWBIZ

“Hajde këtu te shpirti jot”/ Takim romantik mes Andit dhe Teas, loja me dënime i çon në puthje

Pjesa e parë e puntatës së “Për’puthen” nisi me takimin romantik mes Andit dhe Teas. “Hajde këtu te shpirti jot”, u shpreh Tea gjatë takimit, teksa Andi nga ana e tij tha: “Ah sikur të ishim në shtëpi, t’i kërkonim leje produksionit edhe një ditë tjetër. Të kanë thënë që ke buzëqeshje shumë të bukur?” […]

Read More
SHOWBIZ

Dafina Zeqiri pozon e shtrirë shtrat me të brendshme

Që nga paraqitja e saj e parë ajo ka shpërthyer me ekskluzivitete, me gjëra unike e projekte ndezëse, shkruan “Kosovarja”. Vit pas viti emri saj filloi të rritet e të bëhet një nga këngëtaret më favorite, e që e tillë po vazhdon të mbetet ende. Këngëtarja Zeqiri ia ka thënë goxha mirë edhe bashkëpunimeve. I […]

Read More
SHOWBIZ

Vetëm 22 vjeçe, ja kush është deputetja shqiptare që ka miliona në bankë (FOTO)

Ajo është deputetja më e re në Kuvendin e Kosovës. Edhe pse vetëm 22 vjeçare, Fjolla Ujkani ka arritur të bëhet deputete e Kuvendit të Kosovës. Ajo në Agjencinë Kun dër K orrupsionit ka dekl aruar pasurin e saj, si dhe të ardhurat mujore.Familja e saj ka të trash ëguar një tokë me vlerë të […]

Read More
SHOWBIZ

Bleona : Dua burre te me ngop ne shtrat se te gjithe kan qelluar te dobt dhe ta kete te…

Bleona: Dua b,urrë që t’më rr,ahë 3 herë në ditë dhe të më kë,naq gjatë. “Unë dua një burrë të vërtetë, që t’më rrahë tri herë në ditë”, tha Bleona Qereti në “Xing me Ermalin” kur u pyet nëse do të marrë shembull këngëtaret e famshme si Madona dhe Jenifer Lopez që kanë pasur lidhje […]

Read More